Firma cu Basic Account  Serviciu Asociatia Beautiful Life

Serviciu Asociatia Beautiful Life:

Categorie:

Pret: 1200.00 RON

Centru Rezidenţial pentru Seniori

Descriere Serviciu:

Centru Rezidenţial pentru Seniori cu îngrijire permanentă "Casa Bunicilor" este locul unde seniorii noştri îşi pot petrece senectutea, primind căldură, atenţie, dragoste şi grija cuvenită.

"Casa Bunicilor" nu este un cămin de bătrâni (azil) ci o gospodărie tradiţională într-un cadru rustic ferit de zgomot şi poluare, oferind atmosfera de ACASĂ, seniorii noştri simţindu-se ca în propria familie.

Nu a fost asociat nici un video!

Alte produse şi servicii de la Asociatia Beautiful Life:

Statistici cont:

Tip cont: Basic account

Total afisari: 40639

Total voturi: 1108

Voturi în ultim. 7 zile: 1

Produse publicate: 0

Servicii publicate: 3

Stiri publicate: 0

Comunicate publicate: 0

real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webprelucrarea datelor personaleblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats