Firma cu Basic Account  Serviciu Asociatia Beautiful Life

Serviciu Asociatia Beautiful Life:

Categorie:

Pret: 0.00 RON

Program educational

Descriere Serviciu:

Asociaţia Beautiful Life, în colaborare cu specialişti, prin programul educaţional îsi propune aplicarea principiului educaţiei de-a lungul întregii vieţi contribuind la îmbunătăţirea accesului tuturor celor care, indiferent de vârstă şi poziţie socială, doresc să achiziţioneze noi cunoştinţe, capacităţi şi competenţe, dând posibilitate adulţilor de a-şi găsi un nou loc de muncă.

Nu a fost asociat nici un video!

Alte produse şi servicii de la Asociatia Beautiful Life:

Statistici cont:

Tip cont: Basic account

Total afisari: 29307

Total voturi: 966

Voturi în ultim. 7 zile: 0

Produse publicate: 0

Servicii publicate: 3

Stiri publicate: 0

Comunicate publicate: 0

real web director firme si companiipromovare web pentru firme si companiimain menutur real webblog promovareANPCsitemapsitemap.xml

Real-Web.ro este un portal care ofera servicii de promovare firme pe net prin inscriere gratuita sau promovata in lista firme si companii.

©2009-2011 . All rights reserved. Web design: www.siteuriweb.euGăzduire: www.real-host.eu. Partener Lyoness .
Real Life Design Găzduire Real Host
View Stats